خانه / مقالات چرا به نرم افزار دورکاری نیاز داریم؟

چرا به نرم افزار دورکاری نیاز داریم؟

به روز شده در دی ۱۴۰۲

0 / 5. 0

0 از تعداد 0 رای
هزینه نرم افزار دورکاری

نرم افزار دورکاری به شما کمک می‌کند مدیریت زمان و منابع خود را سازماندهی می کند، گزارش‌هایی درباره عملکرد کسب و کار و کارمندان ایجاد می کنید و ایده بهتری از اینکه چه چیزی کار می کند و چه چیزی کاربردی نیست، داشته باشید. این نرم افزارهای ریموت یک افزایش دهنده نیرو است. نرم افزارهای دورکاری مانند نرم‌افزار مدیریت پروژه همچنین می‌تواند همکاری تیمی را آسان‌تر و یکپارچه‌تر از همیشه کند.

آیا استفاده از نرم افزار دورکاری آسان است؟

نرم افزارهای دورکاری به گونه ای طراحی شده است که استفاده از آن آسان باشد، به طور کلی این نوع سیستم کاری، کار شما را آسان‌تر می‌کنند. تسلط کارمندان به این برنامه‌‎ها زمان زیادی نمی‌برد و باید یک رابط مستقیم و بصری برای انجام وظایف و برقراری ارتباط با هم تیمی‌ها داشته باشند.

منحنی یادگیری چقدر تند است؟

پلتفرم‌های نرم‌افزار دورکاری دارای طیف گسترده‌ای از قابلیت‌ها هستند و اگر به دنبال تسلط بر همه نرم افزار بودید، ممکن است کمی وقت شما را بگیرد. با این حال، برای اکثر کارمندان، وظایف اساسی که باید انجام دهند به هیچ وجه زمان بر نیست و به دانش فنی قبلی نیاز ندارند.

هزینه نرم افزار دورکاری چقدر است؟

مبلغی که برای نرم افزار مدیریت پروژه می پردازید عمدتاً به تعداد کاربر و تعداد ویژگی های مورد نظر شما بستگی دارد. برای ابتدایی ترین طرح ها، قیمت در حدود 5 دلار برای هر کاربر در ماه خواهد بود، اگرچه اگر طرح “Enterprise” را انتخاب کنید، قیمت برای هر کاربر به 23.60 دلار در ماه خواهد رسید.

اگر کارمندان زیادی دارید، این می تواند به سرعت جمع شود. مطمئن شوید که فقط طرح مورد نیاز خود را سفارش می‌دهید تا برای قابلیت‌هایی که استفاده نمی‌کنید هزینه ای پرداخت نکنید.

امنیت نرم افزار PM خوب است؟

نرم افزارهای PM به صورت آنلاین اجرا شده و بنابراین حفاظت از اطلاعات و امنیت در آن ها لحاظ شده است. با سیستم PM می‌توان تعیین کرد که کدام کاربران به کدام قسمت‌های نرم افزار دسترسی داشته باشند و هر چندوقت یکبار رمزهای عبور آپدیت گردد.

هنگام انتخاب ارائه‌دهنده، نگاهی به حفاظت‌های امنیتی که برای محافظت از کاربران در نظر گرفته‌اند، از جمله فایروال‌ها و رمزگذاری بیندازید.

نرم افزار monday.com

monday.com وظایف و فرآیندهای تیم شما را در یک رابط کاربر پسند و بصری دلپذیر یکپارچه می کند. این سیستم عامل کاری (OS) به تیم ها دید کلی روشنی از اینکه چه کسی مسئول چه کاری و چه زمانی موظف است ارائه می دهد، که می تواند شفافیت را افزایش دهد، مسئولیت پذیری را القا کند و مدیریت منابع کارآمد را امکان پذیر کند.

این ابزار همچنین بیش از 200 قالب را ارائه می دهد که می توانید با استفاده از بیش از 20 ستون قابل تنظیم و برنامه های یکپارچه متعدد به راحتی آنها را تطبیق دهید. این قالب‌ها و برنامه‌های آماده می‌توانند به میزان قابل توجهی زمان صرف شده برای راه‌اندازی پروژه‌ها یا وظایف را کاهش دهند و منجر به بهبود بهره‌وری شوند.

علاوه بر این، می‌توان داشبوردها را برای ارائه دیدگاه‌های دقیق و مختص تیم از وظایف، پیشرفت پروژه و ضرب‌الاجل‌های آتی تنظیم کرد تا وضوح گردش کار تیم خود را افزایش یابد.

چرا monday.com

monday.com رتبه برتر را در لیست ما به دست می‌آورد زیرا قدرت، انعطاف‌پذیری و شهود را یکپارچه می‌کند و می‌تواند پیچیده‌ترین نیازهای پروژه را برآورده کند. همچنین به شما امکان می دهد داده ها را از صفحات گسترده وارد کرده و با ابزارهای فعلی خود ادغام کنید. با استفاده از این قابلیت، نیازی به وارد کردن دستی هیچ داده ای نخواهید داشت و به شما زمان بیشتری برای کارهای دیگر می دهد.

نتایج استفاده از monday.com

مدیریت اطلاعات تیم من را متحول کرده است. این به من اجازه می دهد فرآیندهایی را که قبلا روزها یا هفته ها طول می کشید را در عرض چند دقیقه پیاده سازی کنم. ابزارهای ارتباطی این پلتفرم، مانند به اشتراک گذاری سند، حاشیه نویسی نظرات، و ارتباط مستقیم با مدیر وظیفه، همکاری در تیم من را نیز بهبود بخشید.

Miro یک برنامه مدیریت پروژه قدرتمند است که امکان می دهد برنامه های بصری را ایجاد کرد. هزاران قالب برای انتخاب، ادغام های شخص ثالث متعدد و مجموعه ای از ابزارهای همکاری وجود دارد.

همچنین Miro یک گزینه کاربرپسند است و داشبورد اصلی بصری و آسان برای پیمایش است. به طور کلی، اگر به دنبال برنامه‌ای هستید که مدیریت پروژه بصری را با پشتیبانی از ویژگی‌های همکاری بی وقفه امکان‌پذیر می‌کند، توصیه می‌کنم آن را امتحان کنید.

نرم افزار دور کاری

دلایل انتخاب Miro

Miro را به دلیل مجموعه ای از ابزارهای مدیریت پروژه که توسط ویژگی های همکاری قدرتمند و یک کتابخانه قالب بزرگ پشتیبانی می‌شود، انتخاب کردیم.

برتری های Miro

نکته قابل توجه Miro این است که ثبت نام و استفاده از برنامه آسان است. اگرچه دارای ویژگی های زیادی است، اما یکی از ساده ترین برنامه های دورکاری موجود است.

می‌توانید از HubSpot برای تقویت هماهنگی تیم از طریق فهرست‌های ساختاریافته استفاده کنید. این پلتفرم به شما امکان می دهد وظایفی را ایجاد و اختصاص دهید، وظایف فرعی اضافه کنید و تاریخ های سررسید را از همان برگه تعیین کنید. همچنین می‌توانید اعضای تیم را تگ کنید، نظرات خود را بگذارید و فایل‌های داخل پروژه‌ها را برای بهبود ارتباطات و همکاری پیوست کنید.

در حالی که HubSpot ممکن است ابزارهای پیشرفته ای مانند نمودار گانت یا ردیابی دقیق زمان نداشته باشد، یک پایه قابل اعتماد برای مدیریت وظایف فراهم می کند. به عنوان مثال، داشبورد دقیق آن بینش‌های مهمی در مورد جدول زمانی پروژه، حجم کاری تیم و عملکرد فردی ارائه می دهد.

می‌توانید از این داده‌ها در حین برخورد یک به یک برای شناسایی موارد احتمالی استفاده کنید. همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا کار را به طور مؤثرتری واگذار کنید. شما حتی می‌توانید نمای داشبورد خود را با توجه به نیازهای خاص تیم خود برای یک تجربه مدیریت پروژه شخصی‌تر تنظیم کنید.

لینک دانلود HubSpot

چرا HubSpot؟

این پلتفرم  HubSpot شامل الگوهای پروژه از پیش ساخته شده است که به تیم های فروش و بازاریابی در کارهایی مانند راه اندازی کمپین های فروش و ایجاد خبرنامه های ایمیل کمک می کند. هر الگو با مراحل اقدام از پیش تعریف شده و دستورالعمل های بهترین عمل ارائه می شود. این الگوها می توانند در زمان صرفه جویی کنند و اطمینان حاصل کنند که همه دستورالعمل های واضحی در مورد آنچه باید انجام شود دارند.

تجربه استفاده از HubSpot

استفاده و درک ویژگی‌های HubSpot حتی برای اعضای تیم ما با دانش فنی محدود آسان بود. ادغام یکپارچه آن با CRM HubSpot همچنین یک محیط کاری یکپارچه را برای همه بخش‌های ما ایجاد کرد. به‌علاوه، همگام‌سازی آن با تقویمم باعث شد که بدانیم چه زمانی باید روی کارها کار کرد و چه زمانی برای جلسات آماده شد.

دور کاری چیست؟

انجمن بین المللی دورکاری (ITAC)، دورکاری را نوعی نقش کاری تعریف می کند که طی آن کارمندان به شکل منعطفی از نظر زمان (پاره وقت یا تمام وقت) و از جنبه مکان (خانه، مراکز راه دور و یا به شکل سیار) به انجام وظایف و امور محوله می پردازند. با دقت به تعریف دورکاری، این‌گونه می‌توان گفت که این شیوه‌ی کاری بر خلاف مشاغل در عصر صنعتی که “زمان محور” بودند، “نتیجه محور” هستند.

معرفی چندین  نرم افزار مربوط به دورکاری

 • نرم افزار 3CX Phone یا Zoiper Free برای اتصال به مرکز تلفنی
 • نرم افزار AnyDesk برای ریموت و کنترل کامپیوتر از راه دور
 • ابزار آنلاین Google Docs جهت ویرایش و به اشتراک گذاری اسناد
 • ابزار Google Calendar برای سازماندهی امور
 • ابزار Google Drive برای ذخیره سازی فایل ها
 • نرم افزار Output Messenger  یا ابزار فارسی nested جهت گفتگوی درون سازمانی
 • نرم افزار Google Hangouts  یا Skype  به جهت مکالمه صوتی، تصویری ویا ویدئو کنفرانس
 • ابزارهای Trello، ASana، Peygir  یا Taskulu برای مدیریت پروژه
 • اسکای روم یا ایسمینار برای ایجاد وبینارهای آموزشی درون سازمانی
 • ابزار آنلاین minit برای مدیریت زمان
 • نرم افزار CRM ابزاری که تمام قابلیت های 10 نرم افزار بالا را بصورت یکپارچه همراه با گزارش ساز و داشبورد مدیریتی برای نظارت روی انجام کارها دارد.

0 / 5. 0

مائده اسماعیلی هستم فارغ التحصیل رشته‌ی مهندسی تجارت الکترونیک از دانشگاه اصفهان. از سال 1401 تا کنون در واحد سئو و بهینه سازی وب سایت شرکت مهندسی یلدا حضور و همکاری مستمر دارم. معتقدم هر کسب و کاری، داستانی دارد و من سعی میکنم راوی خوبی باشم و با چاشنی جذابیت، تصویری زیبا و هنرمندانه از کسب و کارتان را در مقابل چشمان مخاطبان‌تان قرار دهم. من سئو کار هستم و با جادوی کلمات، معجزه میکنم.

مقالات مرتبط

سیستم مدیریت پروژه چیست
سیستم مدیریت پروژه چیست؟

سیستم مدیریت پروژه (project management system) چیست؟ صحبت در مورد بهره‌وری در محیط کار باشد و یا کار روی پروژه‌های به خصوص، سیستم مدیریت پروژه می‌تواند کمک مهمی برای سازمان شما باشد. برای سال‌ها، مدیریت پروژه عامل موفقیت پروژه‌های متنوع به‌شمار می ‌رود اما یک مشکل مهمی داشت! فرآیند مدیریت امور بهینه انجام نمی‌‌شد. اینجا ...

سیستم مدیریت دانش چیست
7 دلیل مهم که سازمان شما به سیستم مدیریت دانش نیاز دارد

7 دلیل مهم که سازمان شما به سیستم مدیریت دانش نیاز دارد؟ آیا پیگیر یک سیستم مدیریت دانش برای نمایش خدمات موفق به مخاطبانتان هستید؟ “دانش قدرت است“ یک جمله معروف قدیمی است اما این جمله در دنیای امروز پویا و بی‌ثبات که به سرعت در حال تغییر است چقدر ارزش دارد؟ درحال حاضر بیش ...

مزایای مدیریت فرآیند کسب و کار
مزایای مدیریت فرآیند کسب و کار و ضرورت استفاده از BPM

مدیریت فرایند کسب و کار چه مزایایی داشته و چه کمکی به سازمان‌ها می‌کند؟ مدیریت فرآیند کسب و کار BPM به سازمان شما کمک می‌کند در مواجهه با تغییرات و چالش‌های مختلف در محیط کسب و کار، سازمان را تنظیم و بهبود بخشید. این تکنیک شامل توسعه سیستم‌های کیفیت در سازمان، بهبود عملکرد، به دست آوردن ...

تفاوت مدیریت محتوا و مدیریت دانش
تفاوت مدیریت محتوا با مدیریت دانش

مدیریت محتوا و مدیریت دانش عبارات مشابهی هستند که در حقیقت باید گفت تفاوت‌های زیادی میان آن‌ها وجود دارد. امروزه لغت مدیریت محتوا زیاد شنیده می‌شود. نظر به اینکه شخصی‌سازی مشتری و بازار‌یابی هدفمند به طور چشمگیری در حال افزایش است، به همین دلیل نمی‌توان اهمیت آن را نادیده گرفت. از این‌ رو فهمیدن اینکه ...