خانه / مقالات 5 اپلیکیشن حسابداری شخصی + فهرست + مقایسه

5 اپلیکیشن حسابداری شخصی + فهرست + مقایسه

به روز شده در آذر ۱۴۰۲

3.7 / 5. 3

3.7 از تعداد 3 رای
دانلود اپلیکیشن حسابداری شخصی

5 اپلیکیشن‌ حسابداری شخصی معروف را اگر بخواهیم به صورت لیست نام ببریم، برنامه‌های اندروید حسابداری شخصی هلو، اپلیکیشن دخل و خرج، اپ اندروید پارمیس، نرم افزار اندروید قیاس و اپلیکیشن حسابداری رایگان wave و اپ موبایل موج از بهترین اپلیکیشن‌ حسابداری شخصی موجود در بازار هستند.

در مقاله‌های بعدی، بهترین نرم افزارهای حسابداری ویندوزی و انواع نرم افزار حسابداری انلاین را که برای محاسبات حساس و بزرگ هستند، معرفی خواهیم کرد. ابتدا به پاسخ این پرسش می پردازیم که چرا اصلا باید از اپلیکیشن حسابداری شخصی استفاده کنیم و این نرم افزارها مناسب چه کسانی است؟

اپلیکیشن حسابداری شخصی مناسب چه افرادی است؟

اپلیکیشن حسابداری شخصی برای دانش‌آموزان، دانشجویان، بیزنس‌های کوچک، زنان شاغل، مدیران ساختمان‌ها و هرکسی که تعداد محدودی از تراکنش‌های مالی را داشته باشد می‌تواند کمک‌کننده و راهگشا باشد تا در کمترین زمان، دقیق‌ترین صورت‌های مالی را برای خود ثبت کنند. در این مواقع به جای نرم افزار حسابداری قوی می‌‌توانیم از اپلیکیشن‌های حسابداری کوچک استفاده کنیم.

چرا نرم افزار حسابداری برای اندروید

امروزه مدیریت درامد و هزینه‌ها نسبت به گذشته کمی سخت‌تر شده است. تعداد تراکنش‌های مالی بیشتر شده و از سویی دیگر حجم مبالغ انتقالی در قسمت‌های مختلف زندگی رو به افزایش است. اموری مانند بودجه سفر، پیگیری هزینه‌های خرد و خوراک، اجاره مسکن، پرداخت قسط و وام‌‌ها، قبوض و هزاران مورد دیگر در مدیریت امور مالی خانواده تنها گوشه‌ای از چند موردی است که نیاز است برای مدیریت آنها از ابزار مختلف کمک بگیریم.

حسابداری شخصی اندروید

نرم افزار حسابداری برای موبایل از آن جهت دارای اهمیت است که اکثر افراد (مثل دانش‌آموزان، دانشجویان) در طول روز دسترسی به سیستم کامپیوتری ندارند و با توجه به گسترش استفاده افراد از اپلیکیشن‌های تلفن همراه به جای نسخه‌های ویندوزی نرم افزارها؛ در نسخه‌های پیشرفته‌تر سیستم عامل IOS و اندروید، این قابلیت‌ها ایجاد شده است که از نسخه‌های موبایلی نرم افزارهای حسابداری شخصی برای انجام امور حسابداری استفاده نماییم.

در این مقاله از سایت فریار قصد داریم بهترین نرم افزارهای حسابداری شخصی اندرویدی و آیفون رایگانی را به شما معرفی کنیم که می‌توانند در گوشی همراه یا تبلت، وظیفه حسابداری و حسابرسی شما رو بر عهده گیرند.

بهترین اپلیکیشن حسابداری شخصی

ابتدا دو تا از بهترین اپلیکشن حسابداری شخصی رایگان را معرفی کرده سپس 5 نرم افزار حسابداری اندروید که پرطرفدارترین برنامه های حسابداری در ایران محسوب می‌شوند را معرفی خواهیم نمود و ضمن بیان برتری‌های هرکدام، لینک دانلود اپلیکیشن حسابداری هرکسب و کار را زیر آن قرار خواهیم داد.

نرم افزار حسابداری کاملا رایگان اندروید

نرم افزار رایگان Wave و Zoho Books Free هردو از بهترین نرم افزار حسابداری رایگان هستند. در اپلیکیشن حسابداری Wave، تعداد کاربران محدودیت ندارد و گوگل اعلام کرده است که این اپلیکیشن حسابداری شخصی همیشه رایگان است در حالی که اگرچه امکانات پایه اپلیکیشن حسابداری Zoho Books رایگان است ولی برای برخورداری از امکانات بیشتر، باید نسخه پولی آن را تهیه نمایید.

اپلیکیشن حسابداری رایگان Wave

اپلیکیشن Wave دارای نرم افزار حسابداری و صورتحساب رایگان و با کاربرد آسان و خدمات مالی داخلی و مقرون به صرفه است. با ابزاری که صاحبان مشاغل کوچک و فریلنسرها در سرتاسر جهان نمی توانند بدون آن زندگی کنند، استرس اداره یک تجارت را از خود دور کنید. • 2.8 میلیون نفر در سراسر جهان از اپلیکیشن Wave استفاده می‌کنند.

لینک دانلود اپلیکیشن حسابداری رایگان Wave

اپلیکیشن حسابداری هلو

قیمت نرم افزار حسابداری هلو

اولین و معروف‌ترین اپلیکیشن حسابداری شخصی اندروید، نرم افزار هلو است. این نرم افزار پرمخاطب، سالهای زیادی است که به تعداد زیادی از افرادی که کارهای اولیه حسابداری انجام می‌دهند کمک کرده تا حسابداری شخصی خود را بر روی تلفن همراه خود انجام دهند.

اپلیکیشن حسابداری هلو دارای امکاناتی از قبیل: ثبت هزینه و درآمد، مدیریت اقساط و چک‌ها و قبوض پرداختی یا دریافتی، یادآوری سررسیدها و چک اشاره نمود. توسعه‌دهنده و صاحب امتیاز این برنامه حسابداری شرکت طرفه نگار است.

دانلود برنامه حسابداری شخصی هلو از اپلیکیشن کافه بازار

ابتدا سه اپلیکشن حسابداری اندروید که پرطرفدارترین برنامه های حسابداری هستند معرفی کرده و ضمن بیان برتری‌های هرکدام، لینک دانلود اپلیکیشن حسابداری هرکسب و کار را زیر آن قرار خواهیم داد.

نرم افزار حسابداری پارمیس همراه

نرم افزار حسابداری پارمیس همراه یک اپلیکیشن رایگان قدرتمند درعین حال ساده است که امکان مدیریت مالی شخصی و خانوادگی را بر تلفن همراه یا تبلت ممکن کرده است.

در اپلیکیشن پارمیس همراه، شما می‌توانید تمامی عملیات‌های مربوط به وام مانند ثبت، قسط بندی، ثبت هزینه‌های صرف شده، ثبت درآمدها، ثبت کلیه دریافتی‌ها (شامل نقد، واریزی بانک، میزان بدهی و میزان تسویه‌ها) یا پرداختی‌های به صورت نقد و چک (کلیه هزینه‌ها و تمامی بدهی‌ها و…) را به صورت دقیق انجام دهید. توسعه‌دهنده این نرم افزار شرکت فناوری اطلاعات پارمیس است.

دانلوداپلیکیشن حسابداری شخصی پارمیس همراه از برنامه کافه بازار

اپلیکیشن حسابداری شخصی قیاس

اپلیکیشن حسابداری قیاس یک اپلیکیشن ساده حسابداری شخصی است که در جهت ثبت تمامی عملیات‌های مالی روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرد که بدون نیاز به دانش خاص و به‌راحتی برای افراد مختلف قابل استفاده بوده و از آن می‌توان برای محاسبه دخل و خرج، میزان موجودی حساب بانکی، میزان هزینه‌ها، مقدار درآمد، مجموع بدهی‌ها یا طلب‌های شخصی استفاده نمود. توسعه‌دهنده این برنامه شرکت قیاس است.

دانلود برنامه حسابداری شخصی قیاس از سایت کافه بازار

اپلیکیشن حسابداری شخصی موج

اپلیکیشن حسابداری موج با وجود ظاهر ساده و رابط کاربری شیک، امکانات کاربردی بی‌شماری را ارائه می‌کند. این برنامه حسابداری موبایل، قابلیت‌ها و امکاناتی مانند ثبت پیش فاکتور یا فاکتور خرید و فروش را هم دارد. توسعه‌دهنده این اپلیکیشن حسابداری موج، گروه مهندسی ثنا است.

دانلود اپ حسابداری شخصی موج از کافه بازار

اپلیکیشن حسابداری شخصی تدبیر

با اپلیکیشن حسابداری شخصی تدبیر، مدیریت تراکنش‌های مالی بسیار راحت‌تر شده و می‌توانید لیست تراکنش‌های خود را از پیامک‌های بانکی استخراج نموده و در صورت لزوم گروه‌بندی نمایید. علاوه بر امکان حسابداری به صورت پیامکی، تمامی  قابلیت‌ها و امکاناتی که در مدیریت اطلاعات مالی به آن نیاز است.

مانند جستجو صورت حساب‌ها، انتقال تراکنش‌های یک گروه به گروهی دیگر، استفاده ازخروجی نرم افزار گزارش ساز یا گزارش‌گیری از موجودی یا طلب‌ها و بدهکاری‌ها، پشتیبان‌گیری و بازگشت پشتیبان، تعریف مجدد گروه‌های درآمد و هزینه براساس نیاز و حتی مدیریت دارایی‌های غیر پولی و غیرنقدی در این اپلیکیشن شخصی پیش‌بینی شده است.

اپلیکیشن رایگان حسابداری تدبیر متعلق به شرکت پردازش موازی سامان است که تولیدکنندهٔ نرم افزار جامع مالی و اداری تدبیر نیز بوده است.

دانلود برنامه حسابداری شخصی تدبیر از نرم افزار بازار

اپلیکیشن حسابداری شخصی داریتو

با اپلیکیشن موبایل حسابداری شخصی رایگان داریتو، رصد و مدیریت هزینه‌ها و درآمدهای شخصی به صورت روزانه و ماهانه  راحت‌تر بوده و خروجی‌های این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا رفتار مالی خود‌تان را دقیق‌تر تحلیل نمایید. اپلیکیشن حسابداری شخصی داریتو کاری از گروه برنامه‌نویسی داریتو است.

دانلود برنامه حسابداری شخصی داریتو از اپ استور کافه بازار

برای دانلود انواع نرم افزار حسابداری شخصی مانند نرم افزار داریتو می‌توانید از اپ استور بازار با عنوان personal-accounting-and-manage-finances اقدام نمایید.

شاید برای شما مفید باشد: لیست نرم افزار حسابداری مورد تایید دارایی

معرفی 7 نرم افزار حسابداری برای موبایل

در این مقاله از نرم افزار مدیریت اطلاعات فریار به معرفی 7 نرم افزار حسابداری برای موبایل پرداختیم. نمونه ابزارهای اندروید حسابداری از آن جهت بیشتر طرفدار دارد که همیشه و از همه جا قابل دسترس بوده و می‌توانید لیست تمام صورت حساب‌های خود را در آن وارد نمایید.

ابزارهایی مانند نرم افزارهای شخصی یا فروشگاهی یا حتی اپلیکیشن‌های حسابداری اندروید که فرایندهای مدیریت مالی را تسهیل نموده و با دقت بالاتر و با سرعت بیشتری انجام می‌دهند.

اگر به دنبال عناوینی مانند بهترین نرم افزار حضور و غیاب یا اپلیکیشن حضور و غیاب هستید، مقاله‌هایی با این موضوعات در صفحه مقالات سیستم  مدیریت اطلاعات فریار موجود است.

3.7 / 5. 3

مائده اسماعیلی هستم فارغ التحصیل رشته‌ی مهندسی تجارت الکترونیک از دانشگاه اصفهان. از سال 1401 تا کنون در واحد سئو و بهینه سازی وب سایت شرکت مهندسی یلدا حضور و همکاری مستمر دارم. معتقدم هر کسب و کاری، داستانی دارد و من سعی میکنم راوی خوبی باشم و با چاشنی جذابیت، تصویری زیبا و هنرمندانه از کسب و کارتان را در مقابل چشمان مخاطبان‌تان قرار دهم. من سئو کار هستم و با جادوی کلمات، معجزه میکنم.

مقالات مرتبط

بهترین نرم افزار حسابداری ابری
بهترین نرم افزار حسابداری ابری

بهترین نرم افزار حسابداری ابری کدام است؟ تفاوت نرم افزار تحت وب و نرم افزار ابری؟ اینها سوالاتی است که درباره نرم افزارهای ابری به ویژه نرم افزار حسابداری ابری ممکن است در ذهن شما ایجاد شده باشد. در این مقاله از فریار سیستم، ضمن معرفی نرم افزارهای ابری، لیست چند نرم افزار حسابداری ابری ...

آموزش حقوق و دستمزد در اکسل
حسابداری حقوق و دستمزد

حسابداری حقوق و دستمزد از مهم‌ترین مباحث مورد مناقشه در سازمان‌ها و شرکت‌ها است. در ابتدای این بحث به چیستی حسابداری حقوق و دستمزد بیشتر پرداخته و بعد از آن به مباحث مورد اهمیت درمورد آن می‌پردازیم. حسابداری حقوق و دستمزد یا به عبارت انگلیسی (Payroll) در واقع همان مبلغ پرداختی واحد حسابداری به کارکنان ...

چطور فرآیند محاسبه حقوق و دستمزد را آسان کنیم؟
چطور فرآیند محاسبه حقوق و دستمزد را آسان کنیم؟

چطور فرآیند محاسبه و پرداخت حقوق و دستمزد را آسان کنیم؟ در مطالب پیشین در مورد نرم افزار حقوق و دستمزد و  حسابداری حقوق و دستمزد صحبت کردیم. در این مقاله قصد داریم روش‌هایی برای ساده‌تر نمودن محاسبات حقوق و دستمزد در اختیار شما قرار دهیم. اگر آشنایی کمی با رشته‌ی حسابداری و اصطلاحات آن ...

حداقل حقوق اداره کار 1402 چقدر است؟
حداقل حقوق اداره کار 1402 چقدر است؟

حداقل حقوق و مزایا سال ۱۴۰۲ و حقوق اداره کار 1402 چقدر تعیین شده است؟ در ادامه این مقاله فریارسیستم جدول حداقل حقوق وزارت کار در سال 1402 آورده شده است.

 1. اشرفی
  ۷ آبان ۱۴۰۲

  فریار هم اپلیکیشن حسابداری داره؟

  پاسخ
 2. میرزلیی
  ۲۴ آبان ۱۴۰۲

  این اپلیکیشن ها تحت وب هست؟

  پاسخ
 3. علیمحمدی
  ۲۷ آبان ۱۴۰۲

  اپلیکشن حسابداری هلو رایگان هست؟

  پاسخ