خانه / مقالات بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان + لینک دانلود اندروید

بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان + لینک دانلود اندروید

به روز شده در فروردین ۱۴۰۳

5 / 5. 3

5 از تعداد 3 رای
بهترین حضور و غیاب رایگان

بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان  در این نوشته از سیستم مدیریت اطلاعات فریار به صورت لیست جمع آوری و از لحاظ امکانات و قابلیت‌های اپ حضور و غیاب، با یکدیگر مقایسه شده است.

وقتی صحبت از بهترین نرم افزار حضور و غیاب یا نرم افزار حقوق و دستمزد یا هر نرم افزار دیگری می‌شود، لیستی از مشخصات هر زیرسیستم در ذهن ما تداعی می‌شود که با وجود تفاوت‌های بسیار، هرکدام به تنهایی از منظرهای مختلف می‌توانند در جایگاه خود بهترین حضور و غیاب رایگان اندروید و ویندوز تلقی شوند.

در ادامه ویژگی‌های شاخص هرکدام بیان خواهد شد تا مطابق با نیازمندی و اولویت‌های خود بتوانید بهترین نرم افزار حضور و غیاب را از بین این لیست انتخاب نمایید.

برترین نرم افزار حضور و غیاب آنلاین

نرم افزارهای حضور و غیاب زیادی در بازار هست که هرکدام امکانات و ویژگی‌‌های پایه‌ای را باید دارا باشند که در مقاله قبلی فریار با عنوان سیستم حضور و غیاب چیست به آن پرداختیم.

از معروف‌ترین اپلیکیشن‌های حضور و غیاب ویندوزی می توان به اپ حضورغیاب Time Tracker، اپلیکیشن حضور و غیاب وانیار، اپلیکیشن اندروید حضور و غیاب باقرآن، Clockify، اپلیکیشن حضور و غیاب On The Clock اشاره نمود.

اگر تجربه استفاده از هرکدام از این نرم افزارها را دارید، آن را با ما در قسمت کامنت‌های این صفحه بفرمایید تا راهنمای جامع‌تر و کامل‌تری از معرفی نرم افزار حضور و غیاب رایگان داشته باشیم. ممنون از همراهی شما.

لینک دانلود نرم افزار حضور و غیاب وانیار

نرم افزار حضور و غیاب رایگان ویندوز Time Tracker

اولین نرم افزار حضور و غیاب رایگان ویندوز که در اینجا معرفی می‌کنیم نرم افزار حضور و غیاب ویندوزی Time Tracker است. طراحی نرم افزار تایم ترکر توسط شرکت eBillity بوده که به نوعی یک برنامه حضور و غیاب و زمانبندی برای کسب و کارها با ابعاد مختلف است. این نرم افزارحضور و غیاب رایگان، یک راه حل نرم افزاری ساده و مقرون به صرفه در مدیریت بهره‌وری سازمانی و محاسبه ساعات کاری کارمندان است.

مزایای نرم افزار حضور و غیاب آنلاین Time Tracker

از مزایای این نرم افزار حضور و غیاب ویندوز رایگان Time Tracker، انعطاف پذیری و قابلیت شناوری زمان است که با قابلیت تنظیم آن، به راحتی می‌توانید ساعت‌های کاری پرسنل خود را  از هرجایی مدیریت کنید. با تایمر Time Tracker زمان ورود و خروج کارکنان به محل کار ثبت شده و با اعمال در جدول کاری هفتگی، می‌توان به بلوک‌ها وقت اضافه کرد یا برنامه را با سایر اعضای تیم به اشتراک گذاشت.

نرم افزار حضورو غیاب کامپیوتری Time Tracker را به طور خلاصه برنامه‌ای ایده‌آل برای برنامه‌ریزی، صرفه‌جویی در زمانبندی پروژه‌ها، تولید و نمایش گزارش‌ها دانست که مدیریت کسب وکارها را از لحاظ زمانی آسانتر می‌کند.

لینک دانلود اپلیکیشن حضور و غیاب Time Tracker

دانلود اپلیکیشن حضور و غیاب برای اندروید

علاوه بر نرم افزار حضور و غیاب رایگان، اپلیکیشن حضور و غیاب آنلاین زیادی در بازار هست که 3 اپلیکیشن محبوب‌ را در این قسمت معرفی می‌نماییم. این سیستم ها برای سیستم عامل اندروید بوده و از هر دستگاه هوشمندی قابل دسترسی است.

اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان وانیار

برای مدیریت کسب و کار خود کافی است در این اپلیکیشن رایگان حضور و غیاب ثبت‌نام کرده و تنها با چند کلیک، انواع مختلف شیفت کاری، محل کار، کارکنان، سازمان ها و مدیریت هر سازمان را تعریف و مشخص نمایید.

از ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان وانیار، امکان ثبت اضافه کار، انواع ماموریت و ثبت فراموشی تردد و انواع مرخصی دانست که همگی بعد از تایید مدیریت به طور خودکار در سیستم حضور و غیاب اعمال خواهد گردید.

سه نوع ثبت حضور در اپلیکیشن وانیار وجود دارد از جمله BSSID مودم، حضور در موقعیت مکانی یا تگ NFC است. در این اپلیکیشن حضور و غیاب موبایل، مدیر سازمان و پرسنل هرکدام می‌توانند در گزارش‌های دقیقی، میزان کارکرد و تردد را مشاهده نمایند. پرسنل می‌توانند انواع در خواست‌های مرخصی، اضافه کار، ماموریت و فراموشی ثبت تردد را ارسال نمایند و این درخواست‌ها، پس از تایید یا رد توسط مدیر در گزارشات تردد ثبت می‌گردد.

لینک دانلود اپلیکیشن حضور و غیاب وانیار

اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان با قرآن

این اپلیکیشن حضور و غیاب اندروید برای مدیریت حضور غیاب طراحی شده است. نرم افزار، تولید سایت با قرآن بوده و برای معلمین مکاتب قرآن، اساتید مدارس، مربیان مراکز آموزشی سفارش داده شده است.

مزایای نرم افزار اندروید حضور و غیاب باقرآن:

  • قابلیت ثبت اساتید و تعریف ناحیه کاربری هر کدام
  • امکان ثبت و اضافه کردن کلاس برای هر استاد
  • امکان گزارش گیری از حاضرین و نمایش لیست کلاس‌ها همراه با تعداد دانش آموزان
  • امکان ثبت و تعریف مشخصات دانش آموزان
  • ثبت اطلاعاتی مانند شماره تلفن و امکان ارسال پیامک حضور و غیاب

اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان بدون نیاز به دستگاه پیشتازان فردا

اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان بدون نیاز به دستگاه پیشتازان فردا یک برنامه ساده است که محاسبه ساعات کاری با آن بسیار راحت است. این اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان امکان ثبت ساعات عبور و مرور به صورت تکراری و چندین بار در روز را هم دارد. امکان تعریف پرسنل به همراه ثبت اطلاعات شخصی هرکدام مانند عکس و توضیحات بیشتر. از دیگر امکانات نرم افزار محاسبه اضافه کاری، محاسبه تایم نهار، ثبت یادداشت‌های روزانه، محاسبه جمع حقوق است.

حضور و غیاب اندروید

این نرم افزار اندروید حضور و غیاب جهت حل مشکلات مدیریت حضور و غیاب دانشجویانی که حضور انها اجباری است طراحی گردید. از ویژگی‌های نرم افزار حضور و غیاب Attendance می‌توان امکان اضافه کردن شرح جدول زمانی به جدول زمانی کلاس اشاره نمود. این برنامه سابقه حضور در کلاس، امکان ثبت تاریخچه رویدادها را دارا بوده و با استفاده از آن می‌توانید تاریخ دقیق هر اتفاق مانند غیبت، تعطیلات هر ترم، تعداد حضورها، کلاس‌های لغو شده، اضافه کردن یا حذف موضوعات یا تنظیم مجدد حضور و غیاب را دارد.

نرم افزار نانوتایم (نسخه ویندوز)

نرم افزار حضور و غیاب ویندوزی نانوتایم با دارا بودن محیط کاربرپسند، امکانات قابل قبولی در اختیار شما قرار خواهد داد. کلیه الزامات برای محاسبه کارکرد و حقوق و دستمزد را در اختیار مدیران قرار می‌دهد. در این سیستم حضور و غیاب، انواع شیفت کاری مثل شیفت ثابت، شیفت آزاد، چرخشی و …) قابل تعریف است.

همچنین این نرم افزار حضور و غیاب کمک می‌کند تا مقدار کارها و وظایف نیروی انسانی کاهش یافته و تمامی گزارش‌های محاسبه تاخیر یا تعجیل در کار، ساعات اضافه کاری یا زمان‌های شناوری به صورت اتوماتیک از دستگاه کنترل تردد جمع‌آوری و ثبت شود. نرم افزار حضور و غیاب نانوتایم در سه نسخه به بازار عرضه شده است که آپدیت رایگان هست.

بهترین اپلیکیشن حضور و غیاب آنلاین

با خرید نرم افزار حضور و غیاب آنلاین فریار سیستم قابل ارتباط با ماژول‌های حرفه‌ای و کاربردی دیگری مانند نرم افزار حقوق و دستمزد، نرم افزار داشبورد مدیریتی، نرم افزار فرایندساز، نرم افزار بایگانی الکترونیکی و نرم افزار منابع انسانی، نرم افزار مدیریت تضمین کیفیت و سیستم ارتباط با مشتریان و تمامی زیر مجموعه‌های نرم افزار اتوماسیون اداری بوده و تمامی فرآیندهای سازمانی هر کسب و کاری را پوشش می‌دهد.

هر اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان گه هرکدام از این ویژگی‌ها را دارا باشد اما چیزی که مهم است امنیت و امکان دسترسی به داده‌های ثبت شده در این سیستم‌های حضور و غیاب است که به چه صورت ممکن است.

اپلیکیشن حضور و غیاب Clockify

اپلیکیشن حضور و غیاب Clockify یک نرم افزار موبایل رایگان برای پیگیری زمان رفت‌ و آمد است که امکاناتی مانند تایمر ساده را ارائه می‌دهد. این اپلیکیشن حضور و غیاب، کاربرپسند بوده و شامل ابزارهای آنلاین برای مدیریت ساعات مشمول پرداخت حقوق و دستمزد، پیگیری فعالیت‌های تیم و درنهایت بهبود بهره‌وری است.

اپلیکیشن حضور و غیاب Clockify، امکان پیگیری زمان حضور و غیاب در حالت آفلاین دارد، همچنین امکان پیگیری زمان حتی در حالت آفلاین، تایمر (از نوع Pomodoro) و اتصال با دیگر ماژول های سیستم مدیریت اطلاعات را فراهم می‌کند.

اپلیکیشن حضورغیاب On The Clock

اپلیکیشن حضور و غیاب On The Clock یک سیستم ساعت کاری کارمندان است که برای صرفه‌جویی در زمان شما طراحی شده است. این برنامه امکان ارسال یادآوری به تیم شما برای ورود به سیستم را فراهم می‌کند و با یک نگاه می‌توانید ببینید که چه کسی در سیستم است و چه کسی نیست.

این برنامه امکاناتی مانند پیگیری زمان کارمندان از هر کامپیوتر یا تلفن همراه، پشتیبانی تلفنی همیشگی، محاسبه خودکار حقوق و دستمزد، مدیریت تعطیلات و امکان ورود به سیستم از مکان های مختلف را فراهم می‌کند.

اپلیکیشن حضور و غیاب Toggl Track

اپلیکیشن Toggl Track یک نرم افزار حضور غیاب موبایل برای پیگیری زمان است که امکان مشاهده ورودی های زمانی در قالب تقویم را فراهم می کند. این برنامه با تقویم های Google و Outlook همگام می شود. کاربران زمان را به صورت زنده پیگیری میکنند یا زمان را در حالت آفلاین پیگیری کرده و بعداً همگام سازی کنند. این برنامه امکان ایجاد گزارشات خلاصه، جزئی و هفتگی را فراهم می‌کند.

نرم افزار حضور و غیاب دانش آموزان رایگان

اولین نرم افزار حضور غیاب مدرسه، نرم افزار ATutor است. نرم افزار ATutor یک سامانه مدیریت یادگیری منبع باز رایگان است که شامل ویژگی‌های کنترل حضور و غیاب است. نرم افزار ATutor این امکان را دارد که با توجه به نیازهای کاربران، تنظیم و سفارشی شود.

اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان TeacherKit

اپلیکیشن TeacherKit یک برنامه حضور و غیاب موبایل اندروید رایگان است که برای دستگاه‌های iOS و Android تهیه شده است و امکان مدیریت مدرسه و کلاس‌ها را فراهم می‌کند. در حالی که نسخه پایه رایگان است، ویژگی‌های پریمیوم و سفارشی آن برای خرید موجود است.

نرم افزار حضور و غیاب SchoolTime

اپلیکیشن SchoolTime یک طرح رایگان برای مدارس کوچک ارائه می‌دهد که شامل ویژگی‌هایی مانند ردیابی حضور و غیاب، زمان‌بندی و … است. این مبتنی بر ابر است و قابلیت دسترسی از هر کجا دارد.

لینک دانلود نرم افزار حضور و غیاب رایگان SchoolTime

مهندسان تست و تضمین کیفیت ما در شرکت تولید نرم افزار مدیریت اطلاعات فریار بر اساس سالها تجربه تولید نرم افزار اتوماسیون اداری و اطلاع از نیازمندی‌ها و امکانات موجود نرم افزارهای حضورغیاب، ضمن ارائه توضیحات درباره انواع نرم افزارهای حضور و غیاب رایگان، به شما کمک می‌کنند تا بتوانید بهترین را با توجه به نیازمندی‌های کسب و کار خود انتخاب نمایید.

5 / 5. 3

مائده اسماعیلی هستم فارغ التحصیل رشته‌ی مهندسی تجارت الکترونیک از دانشگاه اصفهان. از سال 1401 تا کنون در واحد سئو و بهینه سازی وب سایت شرکت مهندسی یلدا حضور و همکاری مستمر دارم. معتقدم هر کسب و کاری، داستانی دارد و من سعی میکنم راوی خوبی باشم و با چاشنی جذابیت، تصویری زیبا و هنرمندانه از کسب و کارتان را در مقابل چشمان مخاطبان‌تان قرار دهم. من سئو کار هستم و با جادوی کلمات، معجزه میکنم.

مقالات مرتبط

اپلیکیشن حسابداری شخصی
7 اپلیکیشن حسابداری شخصی + فهرست + مقایسه

7 اپلیکیشن‌ حسابداری شخصی (accounting application) معروف را اگر بخواهیم به صورت لیست نام ببریم، برنامه‌های اندروید حسابداری شخصی هلو، اپلیکیشن دخل و خرج، اپ اندروید پارمیس، نرم افزار اندروید قیاس، اپلیکیشن حسابداری رایگان ویو (wave) و اپ موبایل موج و هم چنین Zoho Books Free از بهترین اپلیکیشن‌ حسابداری شخصی اندروید موجود در بازار ...

نرم افزار پرسنلی رایگان
معرفی 6 نرم افزار پرسنلی رایگان + لینک دانلود

نرم افزار پرسنلی رایگان متعددی در بازار وجود دارد که در این مقاله از سایت سیستم مدیریت اطلاعات فریار، از جنبه‌های گوناگون به مقایسه انواع نرم افزار پرسنلی رایگان می‌پردازیم. لینک دانلود هرکدام در ادامه معرفی هر نرم افزار پرسنلی قرار داده شده است. ورک فورس WorkforceNow نرم افزار پرسنلی ورک فورس یک نرم افزار ...

حداقل حقوق اداره کار 1402 چقدر است؟
حداقل حقوق اداره کار 1402 چقدر است؟

حداقل حقوق و مزایا سال ۱۴۰۲ و حقوق اداره کار 1402 چقدر تعیین شده است؟ در ادامه این مقاله فریارسیستم جدول حداقل حقوق وزارت کار در سال 1402 آورده شده است.

تفاوت ISO و BPM
تفاوت ISO و BPM :مروری بر شباهت ها و تفاوت ها

تفاوت ISO و BPM چیست؟ در این مطلب قصد داریم ابتدا نرم افزار bpms و نرم افزار مدیریت تضمین کیفیت ISO را از جهات مختلف با یکدیگر مقایسه کنیم و ارتباطی که با یکدیگر می‌توانند داشته باشند را مورد تجزیه تحلیل قرار دهیم. در انتها یک مقایسه‌ی کلی بین ISO و BPM با یکدیگر انجام ...

سیستم اتوماسیون اداری چیست
سیستم اتوماسیون اداری چیست؟

سیستم اتوماسیون اداری چیست؟ کاربرد سیستم اتوماسیون ادرای در چه قسمت‌هایی از سازمان و اداره است؟ چرا باید از سیستم اتوماسیون اداری استفاده کنیم؟ اینها سوالاتی است که اگر به دنبال خودکارسازی کسب و کار خود هستید، می‌تواند دغدغه شما باشد. با ما در این مطلب از سایت سیستم مدیریت اطلاعات فریار همراه باشید تا ...