خانه / مقالات بهترین نرم افزار حضور و غیاب رایگان + لینک دانلود اپلیکیشن

بهترین نرم افزار حضور و غیاب رایگان + لینک دانلود اپلیکیشن

به روز شده در آبان ۱۴۰۲

5 / 5. 3

5 از تعداد 3 رای
بهترین نرم افزار حضور و غیاب رایگان

بهترین نرم افزار حضور و غیاب رایگان، از عبارت‌های پرجستجو در موتورجستجوی گوگل است که نرم افزارهای حضور و غیاب رایگان زیادی برای آن معرفی می‌شود. وقتی صحبت از بهترین نرم افزار حضور و غیاب یا نرم افزار حقوق و دستمزد یا هر نرم افزار دیگری می‌شود، لیستی از مشخصات و امکانات هر زیرسیستم در ذهن ما تداعی می‌شود که با وجود تفاوت‌های بسیار، هرکدام به تنهایی از منظرهای مختلف می‌توانند در جایگاه خود بهترین نرم افزار حضور و غیاب تلقی شوند.

در واقع، نرم افزارهای حضور و غیاب زیادی در دنیای نرم افزار وجود دارد که با توجه به دغدغه‌مندی و اولویت‌های هر کسب و کاری در نگاه مدیر آن سازمان می‌توانند متناسب‌تر به نظر بیایند.

مهندسان تست و تضمین کیفیت ما در شرکت تولید نرم افزار مدیریت اطلاعات فریار بر اساس سالها تجربه تولید نرم افزار اتوماسیون اداری و اطلاع از نیازمندی‌ها و امکانات موجود نرم افزارهای حضورغیاب، ضمن ارائه توضیحات درباره انواع نرم افزارهای حضور و غیاب رایگان، به شما کمک می‌کنند تا بتوانید بهترین نرم افزار حضور و غیاب آنلاین را با توجه به نیازمندی‌های کسب و کار خود انتخاب نمایید. با ما تا انتهای این مقاله از گروه فریارسیستم همراه باشید.

برترین نرم افزار حضور و غیاب آنلاین

اگر بخواهیم به طور خلاصه دلیل استفاده از نرم افزار حضور و غیاب انلاین را توضیح دهیم، می‌توان بزرگترین هدف را رسیدن به نظم در رفت و امد با سریع ترین حالت ممکن و ثبت دقیق عبور و مرور پرسنل و جلوگیری از هرگونه اشتباه و خطا در محاسبه حداقل حقوق و دستمزد پرسنل دانست.

سامانه حضور و غیاب آنلاین به سازمان‌ها امکان محاسبه ساعت‌های کاری و حضوری پرسنل را به آسانی و با دقت بالا و بدون نیاز به وقت زیاد می‌دهد. این افزایش بهره‌وری سازمان و بهینه‌سازی شده و خیلی از هزینه‌هایی مانند خرید دستگاه کنترل ورود و خروج را کم می‌کند.

نرم افزارهای حضور و غیاب زیادی در بازار هست که هرکدام امکانات و ویژگی‌های زیادی دارند که در مقاله قبلی فریار با عنوان سیستم حضور و غیاب چیست به آن پرداختیم.

ویژگی‌های برترین نرم افزار حضور و غیاب رایگان

نرم افزار حضور و غیاب رایگان می‌تواند هرکدام از این ویژگی‌ها را دارا باشد اما چیزی که مهم است امنیت و امکان دسترسی به داده‌های ثبت شده در این سیستم‌های حضور و غیاب است که به چه صورت ممکن است. در ادامه تعدادی از نرم‌افزار حضور و غیاب رایگان ویندوز و اندروید را معرفی کرده و ویژگی‌های شاخص هرکدام بیان خواهد شد. مطابق با نیازمندی و اولویت‌های خود می‌توانید بهترین نرم افزار حضور و غیاب را از بین این لیست انتخاب نمایید.

اگر تجربه استفاده از هرکدام از این نرم افزارها را دارید، آن را با ما در قسمت کامنت‌های این صفحه بفرمایید تا راهنمای جامع‌تر و کامل‌تری از معرفی نرم افزار حضور و غیاب رایگان داشته باشیم. ممنون از همراهی شما.

لینک دانلود نرم افزار حضور و غیاب وانیار

نرم افزار حضور و غیاب رایگان ویندوز Time Tracker

اولین نرم افزار حضور و غیاب رایگان ویندوز که در اینجا معرفی می‌کنیم نرم افزار حضور و غیاب ویندوزی Time Tracker است. طراحی نرم افزار تایم ترکر توسط شرکت eBillity بوده که به نوعی یک برنامه حضور و غیاب و زمانبندی برای کسب و کارها با ابعاد مختلف است. این نرم افزارحضور و غیاب رایگان، یک راه حل نرم افزاری ساده و مقرون به صرفه در مدیریت بهره‌وری سازمانی و محاسبه ساعات کاری کارمندان است.

مزایای نرم افزار حضور و غیاب آنلاین Time Tracker

از مزایای این نرم افزار حضور و غیاب ویندوز رایگان Time Tracker، انعطاف پذیری و قابلیت شناوری زمان است که با قابلیت تنظیم آن، به راحتی می‌توانید ساعت‌های کاری پرسنل خود را  از هرجایی مدیریت کنید. با تایمر نرم افزار Time Tracker زمان ورود و خروج کارکنان به محل کار ثبت شده و با اعمال در جدول کاری هفتگی، می‌توان به بلوک‌ها وقت اضافه کرد یا برنامه را با سایر اعضای تیم به اشتراک گذاشت.

نرم افزار حضورو غیاب کامپیوتری Time Tracker را به طور خلاصه برنامه‌ای ایده‌آل برای برنامه‌ریزی، صرفه‌جویی در زمانبندی پروژه‌ها، تولید و نمایش گزارش‌ها دانست که مدیریت کسب وکارها را از لحاظ زمانی آسانتر می‌کند.

لینک دانلود اپلیکیشن حضور و غیاب Time Tracker

دانلود اپلیکیشن حضور و غیاب برای اندروید

اپلیکیشن حضور و غیاب آنلاین زیادی در بازار هست که 3 اپلیکیشن محبوب‌ را در این قسمت از فریار سیستم معرفی می‌نماییم. این نرم افزارهای حضور و غیاب برای سیستم عامل اندروید بوده و از هر دستگاه هوشمندی قابل دسترسی است.

دانلود اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان وانیار

برای مدیریت کسب و کار خود کافی است در این اپلیکیشن رایگان حضور و غیاب ثبت‌نام کرده و تنها با چند کلیک، انواع مختلف شیفت کاری، محل کار، کارکنان، سازمان ها و مدیریت هر سازمان را تعریف و مشخص نمایید. از ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان وانیار، امکان ثبت اضافه کار، انواع ماموریت و ثبت فراموشی تردد، انواع مرخصی دانست که همگی بعد از تایید مدیریت به طور خودکار در سیستم حضور و غیاب اعمال خواهد گردید.

سه نوع ثبت حضور در اپلیکیشن وانیار وجود دارد از جمله BSSID مودم، حضور در موقعیت مکانی یا تگ NFC است. در این نرم افزار حضور و غیاب موبایل، مدیر سازمان و پرسنل هرکدام می‌توانند در گزارش های دقیقی، میزان کارکرد و تردد را مشاهده نمایند. پرسنل می‌توانند انواع در خواست‌های مرخصی، اضافه کار، ماموریت و فراموشی ثبت تردد را ارسال نمایند و این درخواست‌ها، پس از تایید یا رد توسط مدیر در گزارشات تردد ثبت می‌گردد.

لینک دانلود اپلیکیشن حضور و غیاب وانیار

اپلیکیشن حضور و غیاب رایگان با قرآن

این نرم افزار حضور و غیاب اندروید برای مدیریت حضور و غیاب طراحی شده است. نرم افزار، تولید سایت با قرآن بوده و برای معلمین مکاتب قرآن، اساتید مدارس، مربیان مراکز آموزشی سفارش داده شده است.

ویژگی‌های نرم افزار اندروید حضور و غیاب باقرآن:

  • قابلیت ثبت اساتید و تعریف ناحیه کاربری هر کدام
  • اماکن ثبت و اضافه کردن کلاس برای هر استاد
  • امکان گزارش گیری از حاضرین و نمایش لیست کلاس‌ها همراه با تعداد دانش آموزان
  • امکان ثبت و تعریف مشخصات دانش آموزان
  • ثبت اطلاعاتی مانند شماره تلفن و امکان ارسال پیامک حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب رایگان بدون نیاز به دستگاه

نرم افزار حضور و غیاب رایگان بدون نیاز به دستگاه پیشتازان فردا یک برنامه ساده است که محاسبه ساعات کاری با آن بسیار راحت است. این نرم افزار حضور و غیاب رایگان امکان ثبت ساعات عبور و مرور به صورت تکراری و چندین بار در روز را هم دارد. امکان تعریف پرسنل به همراه ثبت اطلاعات شخصی هرکدام مانند عکس و توضیحات بیشتر. از دیگر امکانات نرم افزار محاسبه اضافه کاری، محاسبه تایم نهار، ثبت یادداشت‌های روزانه، محاسبه جمع حقوق.

نرم افزار حضور و غیاب اندروید Attendance

این نرم افزار اندروید حضور و غیاب جهت حل مشکلات مدیریت حضور و غیاب دانشجویانی که حضور انها اجباری است طراحی گردید. از ویژگی‌های نرم افزار حضور و غیاب Attendance می‌توان امکان اضافه کردن شرح جدول زمانی به جدول زمانی کلاس اشاره نمود. این برنامه سابقه حضور در کلاس، امکان ثبت تاریخچه رویدادها را دارا بوده و با استفاده از آن می‌توانید تاریخ دقیق هر اتفاق مانند غیبت، تعطیلات هر ترم، تعداد حضورها، کلاس‌های لغو شده، اضافه کردن یا حذف موضوعات یا تنظیم مجدد حضور و غیاب را دارد.

برای اطلاع از بهترین اپلیکیشن‌های موبایل حضور و غیاب باز هم به این مقاله سر بزنید، این مقاله مرتب به روزرسانی خواهد شد. به صورت مرتب برنامه حضور و غیاب جدید به سایت اضافه می‌گردد.

بهترین نرم افزار حضور و غیاب آنلاین

با خرید نرم افزار حضور و غیاب آنلاین فریار سیستم قابل ارتباط با ماژول‌های حرفه‌ای و کاربردی دیگری مانند نرم افزار حقوق و دستمزد، نرم افزار حضور و غیاب وب، نرم افزار فرایندساز، نرم افزار بایگانی الکترونیکی و نرم افزار منابع انسانی ،نرم افزار مدیریت تضمین کیفیت و سیستم ارتباط با مشتریان و تمامی زیر مجموعه های نرم افزار اتوماسیون اداری بوده و تمامی فرآیندهای سازمانی هر کسب و کاری را پوشش می‌دهد.

5 / 5. 3

مائده اسماعیلی هستم فارغ التحصیل رشته‌ی مهندسی تجارت الکترونیک از دانشگاه اصفهان. از سال 1401 تا کنون در واحد سئو و بهینه سازی وب سایت شرکت مهندسی یلدا حضور و همکاری مستمر دارم. معتقدم هر کسب و کاری، داستانی دارد و من سعی میکنم راوی خوبی باشم و با چاشنی جذابیت، تصویری زیبا و هنرمندانه از کسب و کارتان را در مقابل چشمان مخاطبان‌تان قرار دهم. من سئو کار هستم و با جادوی کلمات، معجزه میکنم.

مقالات مرتبط

اپلیکیشن حسابداری شخصی
5 اپلیکیشن حسابداری شخصی + فهرست + مقایسه

5 اپلیکیشن‌ حسابداری شخصی معروف را اگر بخواهیم به صورت لیست نام ببریم، برنامه‌های اندروید حسابداری شخصی هلو، اپلیکیشن دخل و خرج، اپ اندروید پارمیس، نرم افزار اندروید قیاس و اپلیکیشن حسابداری رایگان wave و اپ موبایل موج از بهترین اپلیکیشن‌ حسابداری شخصی موجود در بازار هستند. در مقاله‌های بعدی، بهترین نرم افزارهای حسابداری ویندوزی ...

نرم افزار پرسنلی رایگان
معرفی 6 نرم افزار پرسنلی رایگان + لینک دانلود

نرم افزار پرسنلی رایگان متعددی در بازار وجود دارد که در این مقاله از سایت سیستم مدیریت اطلاعات فریار، معروف‌ترین نرم افزارهای پرسنلی رایگان را معرفی نموده و لینک دانلود هرکدام قرار داده شده و از جنبه‌های گوناگون به مقایسه انواع نرم افزار پرسنلی رایگان می‌پردازیم. نرم افزار پرسنلی ورک فورس WorkforceNow نرم افزار پرسنلی ...

حداقل حقوق اداره کار 1402 چقدر است؟
حداقل حقوق اداره کار 1402 چقدر است؟

حداقل حقوق و مزایا سال ۱۴۰۲ و حقوق اداره کار 1402 چقدر تعیین شده است؟ در ادامه این مقاله فریارسیستم جدول حداقل حقوق وزارت کار در سال 1402 آورده شده است.