درباره شرکت یلدا

شرکت مهندسی یلدا

     

شرکت مهندسی یلدا، دانش بنیان و فعال در زمینه برنامه نویسی، طراحی و تولید نرم افزار است و با هدف تولید نرم افزار برای بهبود کار و زندگی، در سال 1384 در اصفهان تاسیس گردید. با این باور که کسب درآمد در گرو سودرسانی واقعی به مشتری است، طی 20سال فعالیت خود، ضمن جذب، حفظ و پرورش بهترین برنامه نویس‌ها و ارائه بهترین خدمات و محصولات نرم افزاری، در کارنامه درخشان کاری مان؛ مشتریان بزرگی داریم که تحقیق کردند، اعتماد کردند و اکنون معرف ما به دوستان خود هستند. فعالیت ما شامل دو حوزه است: o طراحی و تولید نرم افزار: برای شرکت های توزیع نیروی برق در سراسر کشور . یلدا با نرم افزار فرازمان FARAZMAN ( سیستم ارائه خدمات غیر حضوری به مشترکین برق) پروایدری نام آشنا برای کل کشور است. سیستم مدیریت اطلاعات MIS _فریار FARYAR محصول دیگر شرکت یلدا است که با اقبال بازار کسب و کار مواجه شده است. o دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) : فعالیت جانبی و پوششی شرکت ما برای تامین نیاز خود و مشتریان بزرگ مان مبنی بر ضرورت حضور و فعالیت موثردر فضای اینترنتی است. در این حوزه، فعالیت مان به خارج از کشور نیز راه یافته است.

سیستم مدیریت اطلاعات MIS فریار

سیستم مدیریت اطلاعات MIS فریار، در بهمن ماه سال 1396 به همت برنامه نویسان تیم فریار، طراحی و تولید گردید. این تاریخ در شرکت مهندسی یلدا، نقطه عطفی است برای آغاز یک پروژه تحقیقاتی با هدف یافتن راهکارهای کاهش هزینه های طراحی و تولید نرم افزار و شروع تولید سیستم های مدیریت اطلاعات / سیستم اطلاعات مدیریت (MIS). بخشی از نتیجه این پروژه، عبارتست از شکل گیری پلتفرم و زیر ساختی که با به کار گیری ابزار و تکنولوژی های جدید تولید نرم افزار Microsoft .NetCore , Angular , TypeScript , SQL Server 2017 طراحی گردید. نخستین بار در سال 1398 و توسط شرکت مهندسی یلدا،MIS فریار مورد بهره برداری قرار گرفت و طی 2 سال کاربری، مراحل تست و تکمیل سامانه تحت وب MIS فریار، توسط پرسنل یلدا طی شد تا محصولی در خور نام یلدا به بازار و مشتریان مان ارائه شود. سیستم مدیریت اطلاعات MIS فریار، در تیرماه 1400 به بازار عرضه شد .

اعضای شرکت یلدا دی اسپادانا

سایر محصولات شرکت مهندسی یلدا

فرازمـــان

سیستم جامع خدمات مشترکین_ فرازمان farazman ، نامی بلند در ارائه خدمات غیر حضوری به مشترکین شرکت های توزیع نیروز برق است و درمحاسبه صورتحساب انرژی برق مشترکین، نقشی پررنگ و با اقتدار دارد. سیستم جامع خدمات مشتركين فرازمان، مجموعه اي یکپارچه و متشکل از نرم افرارهاي پويا و مستقل است که تمام فرآيندهای فروش و خدمات پس از فروش انرژی برق را تحت پوشش قرار می دهد و با حذف کاغذ، باعث سرعت، سهولت و افزايش كيفيت خدمت رسانی غیر حضوری به مشترکین برق گردیده است.

مدیریت اطلاعات فریار

فریار، سیستم مدیریت اطلاعات MIS با ارائه اطلاعات صحیح و دقیق به مدیران، یاریگران آنان در اخذ تصمیمات تحلیلی و اصولی است که باید به موقع و در بهترین زمان اخذ شوند. تصمیماتی که موفقیت مدیران، بهبود عملکرد کارکنان و بقای سازمان را رقم می زند و وجه تمایز یک سازمان چابک و موفق، از سایرین است.

دیجیتال مارکتینگ یلدا

تیم دیجیتال مارکینگ یلدا، با هدف حضور و فعالیت موثر و اثربخش شرکت مهندسی یلدا و مشتریانش در فضای بازاریابی آنلاین، در سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرد. دیجیتال مارکتینگ یلدا با پوشش تمام خدمات این حوزه، نقش بسزایی در رونق کسب و کارهای اینترنتی داشته است که طراحی بیش از 150 وب سایت، از سال شروع فعالیتش تا کنون، گواهی بر این گفته است.

ویدایــــار

وب سایت ویدایار حاصل عشق و علاقه به کتاب است و با هدف ایجاد بستر اینترنتی مناسب برای دسترسی سریع و آسان کسانی که به دنبال انتخاب آگاهانه کتاب اند ، طراحی و پیاده سازی شده است. امکانات وب سایت ویدایار، به اهالی کتاب ( نویسندگان، مترجمان و ناشران، ... ) کمک می کند که هوشمندانه به تالیف، ترجمه و نشر کتاب بپردازند.

یلدا در یک نگاه

0 تعداد مشتریان
0 پروژه ها
0 سابقه
0 تعداد کارمندان
گرافیست فریار
افسانه افشاری طراح گرافیک

.افسانه افشار هستم متولد 1372 ، فارغ التحصیل گرافیک و طراح گرافیک سایت فریار هستم. از سال 1398 عضو گروه مهندسی یلدا هستم.                

کارشناس سئو
مائده اسماعیلی SEO

              مائده اسماعیلی هستم متولد 72. فارغ التحصیل تجارت الکترونیک و 5‌سال سابقه کار در سئو و دیجیتال مارکتینگ دارم.از 1401 در شرکت مهندسی یلداهستم.

طراح سایت فریار
پگاه شمس طراح سایت

                پگاه شمس هستم متولد 1368 فارغ التحصیل کارشناسی ارشد معماری سیستم‌های کامپیوتری. از سال 95 تاکنون در حوزه طراحی وب فعالیت دارم.

برنامه نویس full stack
              مهدی نقی‌ها برنامه نویس FullStack

مهدی نقی‌ها هستم متولد 1384 فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر.از سال 1398 تاکنون در واحد مهندسی نرم افزار شرکت مهندسی یلدا حضور دارم.

برنامه نویس فریار
پیمان محمدی برنامه نویس Fullstack

  پیمان محمدی هستم متولد 1369 فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر.از سال 1395 تا کنون، در واحد تحقیق و توسعه شرکت مهندسی یلدا حضور دارم.

جهت پیوستن به تیم فریار کلیک کنید!
قدرت فریار را امتحان کنید

از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید

پرطرفدارترین مقالات

برای مطالعه هرکدام از مقالات فریار کافیست کلیک کنید
حداقل حقوق اداره کار 1402 چقدر است؟
حداقل حقوق اداره کار 1402 چقدر است؟

حداقل حقوق و مزایا سال ۱۴۰۲ و حقوق اداره کار 1402 چقدر تعیین شده است؟ در ادامه این مقاله فریارسیستم جدول حداقل حقوق وزارت کار در سال 1402 آورده شده است.

نرم افزار اطلاعات مدیریتی چیست؟
سوالات متداول درباره سیستم مدیریت اطلاعات

سوالات متداول درباره سیستم مدیریت اطلاعات در این مقاله از فریار سیستم پاسخ داده شده است. نرم افزار مدیریت اطلاعات چیست؟ نرم افزار IMS یا اطلاعات مدیریت، نقش به‌سزایی بر تصمیم‌گیری مدیران سازمانها دارد. مدیران یک کسب‌و‌کار در جهت رسیدن به اهدافی که برای سازمان خود مقرر کرده‌اند، با توجه به اطلاعات و داده‌هایی که از …

آموزش حقوق و دستمزد در اکسل
حسابداری حقوق و دستمزد

حسابداری حقوق و دستمزد از مهم‌ترین مباحث مورد مناقشه در سازمان‌ها و شرکت‌ها است. در ابتدای این بحث به چیستی حسابداری حقوق و دستمزد بیشتر پرداخته و بعد از آن به مباحث مورد اهمیت درمورد آن می‌پردازیم. حسابداری حقوق و دستمزد یا به عبارت انگلیسی (Payroll) در واقع همان مبلغ پرداختی واحد حسابداری به کارکنان …

نرم افزار دورکاری
دورکاری چیست و چه مزایایی دارد؟

دورکاری چیست و چه مزایایی دارد؟ دورکاری یا همان Teleworking یا Telecommuting مبحثی است که از سال‌های بسیار قبل و از همان زمانی که مردم در منازل مسکونی خود به فروش کالا و خدمات خود یا پیشه خانوادگی مشغول بودند وجود داشته است. در گذر زمان با ظهور اینترنت و بروز پیشرفت‌های شگفت فناوری، دور …

اپلیکیشن حسابداری شخصی
5 اپلیکیشن حسابداری شخصی + فهرست + مقایسه

5 اپلیکیشن‌ حسابداری شخصی معروف را اگر بخواهیم به صورت لیست نام ببریم، برنامه‌های اندروید حسابداری شخصی هلو، اپلیکیشن دخل و خرج، اپ اندروید پارمیس، نرم افزار اندروید قیاس و اپلیکیشن حسابداری رایگان wave و اپ موبایل موج از بهترین اپلیکیشن‌ حسابداری شخصی موجود در بازار هستند. در مقاله‌های بعدی، بهترین نرم افزارهای حسابداری ویندوزی …

تفاوت داشبورد مدیریتی و گزارش ساز
تفاوت داشبورد مدیریتی و گزارش ساز

تفاوت داشبورد مدیریتی و گزارش ساز چیست؟ در این مقاله از سایت فریار ضمن مقایسه نرم افزار گزارش ساز و داشبورد مدیریتی اکسل، به معرفی اجمالی هرکدام می‌پردازیم و با معرفی چند نرم افزار گزارش ساز یا داشبورد مدیریتی پرطرفدار، وجه تفاوت‌های هرکدام از آنها را در قالب جدول مقایسه می‌نماییم. لطفا با ما تا اخر …